Srpen 2012

Dream... VIII.

9. srpna 2012 v 21:19 | Lucy Payne |  My stories!
Omlouvám se, že to trvalo tka dlouho, ale přeci jen jste se dočkali.. :DD
Na pódium se vyřítila parta pěti těch nejkrásnějších a nejroztomilejších kluků, co kdy Luna viděla. Usmívali se od ucha k uchu a gesty holky v aréně přiměly, aby tleskaly. A začala první song - What Makes You Beautiful.
Luna pohledem padla na Liama, který začal zpívat svou sloku a koutkem oka zahlédla, jak se Viktorie rozzářila. Liam měl na sobě jako obvykle kostkovanou košily a světle béžové kalhoty. Jakmile se arénou rozezněl jeho hlas, všechny dívky se automaticky přidaly. Dokonce i Viky a Luna ji snad poprvé v životě slyšela zpívat. Měla překrásný hlas.
Po Liamovi zpíval Harry, který měl na sobě své šedé sako a vlasy měl neskutečně sexy nadýchané. Alex začala neskutečně hlasitě pištět, div neomdlela. Po tvářích se jí začaly řinout potůčky slz štěstí.
Luna se zasmála a chytla kamarádku za ramena, načež to samé udělala Viktorie a společně skákaly do rytmu písně.
Jakmile kluci dozpívali, jekot v aréně se ještě zdvojnásobil.
"Ahoj! My jsme One Direction!" vykřikli kluci sborovně, aby holky přerušily.
Ty se však rozpištěly ještě víc a když chtěl Harry něco říct, rozesmál se. Bylo neuvěřitelné, jak moc jsou oblíbení. Luna, Alex a Viktorie na ně zíraly jak na svatý obrázek a jako jedny z mála mlčely.
"Děkujeme, že jste sem přišly, jsme vám moc vděční a snad si tenhle koncert užijete na plno!" řekl Harry zkráceně svůj proslov, načež začala hrát píšeň Same Mistakes.
Postupně zahrály snad všechny singy z alba Up All Night, včetně Luniných nejoblíbenějších - More Than This, Save You Tonight a Everything About You. Nakonec Harry oznámil, že touto písní koncert končí, že jim opět moc děkuje za to, že přišli a začalo hrát... One Thing.
Najednou se stalo něco, co nikdo z arény kromě kluků nečekal. Skupina seskočila z pódia, Harry popadl Alex, Niall popadl Luna, Liam Viktorii, a vytáhli je na plac.
Byl to jak splněný sen. Kluci chytli holky kolem pasu a dali se do zpěvu. Niall chytl Lunu za ruku a když k němu překvapeně zvedla oči, usmál se. Všimla si, že Louis si vzal jakousi blondýnu a Zayn černovlásku.
Luně těkla pohledem přes Alex a Viktorii, ale ty si jí nevšímaly. Měly oči jen a jen pro své rozkošné společníky. Tělem jí bloumal adrenalin a nadšeně svírala ruku chlapce, který právě začal zpívat svou sloku. Ach, bylo to tak nadělské.
A to ještě nevěděla, že to není všechno! Na poslední refrém kluci předali mikrofon holkám a pobídli je, aby zpívali. Ty na ně vyděšeně vytřeštily oči, ale vzít zpátky se to nedalo.
"Get ou, get out, get out if my head and fall into my arms instead." zazpívala Luna nesměle Liamovu sloku, načež se k ní všechny dívky na pódiu přidaly, a vůbec všechny v aréně. Musela uznat, znělo to opravdu nádherně.
Dohráli poslední tóny písně a Luna se automaticky otočila zpět k Niallovi, který na ni vyjeveně hleděl a vrazila mu mikrofon do ruky. Dech měla nerovnoměrný a když si všimla, že některé dívky už míří z pódia dolů, zachovala se stejně.
"Počkej!" vyjekl Niall a chytl ji za ruku.
Luna se k němu překvapeně otočila a střetla se s jeho nádherně modrýma očima.
"Jak se jmenuješ?" usmál se.
"Luna." zamumlala.
Niall se zamračil. "A přijmení?"
"Dallinová." odpověděla nesměle a zauvažovala, jestli je její jméno opravdu tak strašné.
"Jééé!" rozzářil se Niall. "Ty si ta Luna Dallinová, která nám psala ten dopis?"
Luna se usmála a přikývla. "Jo, to jsem já."
Najednou Niall vzhlédl ke klukům, když Luna zjistila, že její kamarádky už jsou dávno dole a zaujatě ji sledujou.
"Musím jít." zamumlala, ale to už ji Niall táhl do zákulisí a kluci je následovali.

Liam with new hair!

1. srpna 2012 v 23:51 | Lucy |  Liam Payne
Většina z vás už určitě slyšela o tom, že se kluci nechaj ostříhat na jiný účet.
No prostě změnu. ;)
Niall už si ty vlasy nechal trochu pozměnit, za to Liam se nechal ostříhat hodně a já mu dávám palec nahoru. Neuvěřitelně mu to sekne. :) A co vy? Taky si myslíte, že to vypadá sexy?


El with Danny!

1. srpna 2012 v 23:49 | Lucy |  About 1D!
El a Danny.
Máte je rády? :)
Já teda jo !


Klikni na to a pochopíš.

1. srpna 2012 v 23:48 | Lucy |  Louis Tomlinson
Slintám.. *___*


Popcorn nám zase vytřel zrak..

1. srpna 2012 v 23:45 | Lucy |  Louis Tomlinson
Už jste to viděli? :D Jak Louího v Popcornu zaměnili za Liama?
Tyhle záměny fakt nesnáším. :P

Louíí & El

1. srpna 2012 v 23:39 | Lucy |  Louis Tomlinson
Tohle foto je dokonalý :)
Úžasný pár jsou !


Hazza Fuck Off!

1. srpna 2012 v 23:37 | Lucy |  Harry Styles
Já ho prostě miluju.. :DD